TRYMER 7000 MARKI PHILIPS – RECENZJA

  O tym czy broda wyszła z mody można by polemizować dniami i nocami. Jak najbardziej jest to rzecz gustu. Ja zdecydowanie jestem fanem delikatnego, zadbanego zarostu. Ostatnio w moich rękach znalazło się urządzenie do stylizacji męskiego zarostu, które postanowiłem zrecenzować.

   

  Pierwsze wrażenie.

  Zdecydowanie na plus! Siłą rzeczy każdy z nas patrzy na design urządzenia – jeśli jest wydajny, posiada wiele opcji strzyżenia, ale jest nieporęczny to nie jest on dobrym produktem. Posiadany przeze mnie trymer Philips serii 7000 jest smukły, lekki oraz nie wyślizguje się z rąk. Dzięki swoim małym rozmiarom i niskiej wadze, bez problemu mogę zabrać trymer do walizki na wakacje. Poręczność to jak dla mnie jedna z istotniejszych rzeczy jeśli chodzi o wybór odpowiedniego sprzętu. Mój pierwszy raz z nowym trymerem Philipsa był dość udany. Nie jest on skomplikowany w obsłudze. Po wybraniu odpowiedniej nakładki oraz długości, którą można regulować za pomocą pierścienia przystąpiłem do strzyżenia brody. Chyba każdy z nas pamięta jak dziewczyna bądź ktoś z rodziny zaraz po naszym wyjściu z łazienki, narzekał na fakt leżących na umywalce włosków. Mnie to osobiście zniechęcało do ponownego powrotu do strzyżenia zarostu. Na szczęście to już nie jest problemem, ponieważ trymer został wyposażony w funkcję zasysania, dzięki czemu nasze włoski są zasysane do specjalnego pojemniczka. Za to również należy się wielki plus dla producenta.

  philips-bt7205_15_a

   

  Działanie – poprawność golenia.

  Tak jak wspominałem, nie jestem fanem zbyt długiego zarostu. Z tego powodu nie byłem pewien czy trymer poradzi sobie z króciutkim owłosieniem i czy na pewno nie będę musiał poprawiać po nim manualną maszynką. Jak się okazało moje obawy były błędne. Trymer poradził sobie idealnie, nie zostawiając przy tym pojedynczych włosków dzięki dopasowującym się nasadkom grzebieniowym.

   

  Skóra po goleniu.

  Moja skóra na twarzy jest bardzo wrażliwa. Często po użyciu jednorazówki przez cały dzień miałem zaczerwienione golone miejsca. Maszynka ma łagodnie zakończone wkładki, przez co po ścięciu nie mam żadnych podrażnień.

   

  Przejdźmy do wydajności.

  Korzystam z trymera co 4-5 dni, po max 10 minut. Jedna godzina ładowania starcza na aż 75 minut użytkowania! Łatwo można obliczyć, że po jednym naładowaniu jestem w stanie używać trymera przez ponad miesiąc. Jest to dla mnie bardzo wygodne i ekonomiczne.

   

  Oszczędnie i praktycznie.

  Urządzenie do stylizacji zarostu jest bardzo praktyczne. Nowy produkt Philipsa jest wyposażony w ostrza, które nie wymagają konserwacji – są zawsze ostre. Biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej używałem jednorazówek, a następnie manualnych maszynek do których trzeba było kupować ostrza, rozwiązanie jakie oferuje trymer Philips serii 7000 jest bardzo oszczędne. W skali roku można zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych, jednak po paru latach suma naprawdę może zadziwić.

  ytrrym

   

  Podsumowanie.

  Trymer do brody posiada funkcję zasysania, co daje czystość w użytkowaniu. Dodatkowo nie hałasuje i jest bezprzewodowy. Cieszy mnie fakt, że po godzinnym naładowaniu wystarcza mi na ponad miesiąc użytkowania. Jest to wielkim plusem zwłaszcza gdy wyjeżdża się pod namiot i nie zawsze można znaleźć gniazdko z prądem. W zestawie znalazłem nakładki z różnymi długościami, które zapewniają równe przycinanie. Dodatkowym plusem jest fakt, że na urządzeniu marki Philips można dosyć sporo zaoszczędzić, ponieważ ostrza nie wymagają konserwacji. Płacimy tylko za trymer oraz za zużyty prąd co daje nam o wiele niższy koszt w skali roku, niż kupowanie jednorazówek bądź maszynek manualnych oraz żyletek do nich. Idealnym pomysłem jest również przechowywanie urządzenia w etui, które znajdowało się w zestawie. Według mnie jest to produkt idealny do dbania o zarost dla każdego stylu brody. Dodatkowo na stronie producenta – klik – zwróciłem uwagę na trymer do nosa, uszu i brwi. Jest to świetne rozwiązanie i myślę, że już niebawem zaopatrzę się w takowe urządzenie.

  post

   

  Wygraj trymer do brody!

  Przygotowałem dla Was również konkurs, w którym możecie wygrać trymer Philips serii 7000. Aby wziąć udział konkursie należy:

  1. Pobrać trendbook Philipsa – kliknij tutaj
  1. Odpowiedzieć na poniższe pytania (odpowiedzi znajdziesz w pobranym trendbooku):

  – Co należy zrobić przed przystąpieniem do trymowania w przypadku długiej brody?

  – W jakim przypadku dolna krawędź zarostu powinna być wysoko?

  – Czy zarost powinien być przycinany pod włos?

   

  Odpowiedzi proszę wysyłać na e-mail: s.oksinciuk@gmail.com w tytule wpisując „Konkurs”. Losowo wybiorę jedną osobę, spośród tych które odpowiedzą prawidłowo na wszystkie odpowiedzi. Wyniki ogłoszę już 10 października na moim fan page’u – klik. Powodzenia!

  post

     Leave a Reply

  Your email address will not be published.
  Required fields are marked *