STREET FASHION SHOOT #2

  Witajcie!

  Jeszcze przed samymi świętami, prezentuję nowy post wraz z kolejną sesją typu „Street Fashion”. Tym razem pokazuję moją zimową propozycję utrzymaną w czarnych kolorach. Do długiego płaszcza ze skórzanymi wstawkami przy kołnierzu ubrałem ciepły golf. To rozwiązanie powoduje, że nie ma konieczności zakładania szalika, bo szyja jest już „opatulona”. Do całości dobrałem czarne, tradycyjne spodnie typu skinny oraz eleganckie buty. Zdjęcia ponownie wykonał Kamil Winnicki – dziękuję!

  Zapraszam do obejrzenia total looku:

  1-2 42 5-2 6 8 92

  PŁASZCZ, GOLF: ZARA | SPODNIE: H&M | BUTY: ZALANDO / Brooklyn’s Own by Rocawear

  S.

  4 Answers

  1. Blog Ozonee
   28 stycznia, 2017 at 10:57

   Lubie takie monokorystyczne zestawy 🙂 do twarzy Ci w czarnym, to taki świetny kolor – pasuje do wszystkiego i na praktycznie każdą okazję. 🙂 daj znać co słychać u Ciebie w nowym roku!

   1. oksinciuk
    17 marca, 2017 at 21:42

    Dziękuję za komplementy. U mnie w nowym roku całkiem dobrze 🙂 ciągle działam i się rozwijam, czego niestety nie widać na razie na blogu. Wszystko za sprawą przygotowań do matury. Ale gdy już będę po będzie mnie tu dużo 🙂

  2. Nikola
   17 marca, 2017 at 17:00

   czarny płaszcz na suwak, który pokazałeś – petarda :D. Sesja czarno biała wg. mnie idealnie pasuje do looku. świetne buty skórzane. Zastanawiam siętylko nad krótkimi skarpetkami, nie jestem przekonana czy goła kostka tutaj nie psuje trochę „szyku”. no ale może taki był Twój zamiar, aby przełamać całość :P. W każdym razie daję 9.5 / 10. Bardzo mi się podoba. http://www.brytyjka.pl moje projekty plecaków jeansowych, zapraszam.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.
  Required fields are marked *