RESERVED Street Fashion lato 2016

  Światło dzienne ujrzała właśnie całkiem nowa sesja zdjęciowa promująca kolekcje ubrań sieci Reserved. Zdjęcia zostały wykonane w malowniczej scenerii, a dokładniej na wyspie Mauritius, położonej w Afryce Wschodniej. Kolekcje zatytułowano jako „Street Fashion”. Za aparatem stał nasz rodzimy fotograf – Marcin Tyszka. Warto przypomnieć, że już wcześniej Tyszka współpracował z marką.

  Jeśli chodzi o sesję, jest ona na najwyższym poziomie. Zdjęcia są bardzo kolorowe i słoneczne – idealnie zwiastują nadchodzący sezon. Skupmy się na najważniejszym, czyli na kolekcji w której skład wchodzą: t-shirty, koszule, swetry, marynarki, szorty, spodnie, kąpielówki i inne akcesoria. No cóż ciuchy bardzo przypadły mi do gustu, co jest jasne bo inaczej bym o nich nie napisał. Projektant pomyślał również o chłodniejszych dniach lata, tworząc kurtki czy bluzy. Moim faworytem jest zestaw: niebieski sweterek, białe szorty oraz plecak-worek.

  1

  Kolekcja jest tak różnorodna, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dla Panów lubiących klasykę i elegancję, również coś się znajdzie.

  24

  Ale czym byłoby lato bez kąpieli w morzu czy jeziorze – no ja sobie tego nie wyobrażam. Na tą okazję, zaprojektowano również szeroką gamę kąpielówek oraz japonek.

  35

  Nie od dziś wiadomo, że Marcin Tyszka ma świetne oko do zdjęć, co można było stwierdzić już po udziale w programie Top Model. Według mnie sesja wyszła genialnie – idealne kadry, światło, pozy. Dzięki tym zdjęciom z całą pewnością udam się do sklepu w celu obejrzenia pełnej oferty. Muszę przyznać, że dawno nie zachwyciła mnie tak sesja do lookbooka tak jak ta.

  S.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.
  Required fields are marked *