H&M x Coachella

  Coachella to doroczny festiwal muzyki i sztuki, odbywający się w Kalifornii. W tym roku, tak samo jak i w poprzednim, sieć H&M podjęła współpracę z Coachellą. Owocem tego jest nowa kolekcja damsko-męska, która nosi nazwę: #HMLovesCoachella. W polskich salonach dostępna jest od 31 marca!

  „H&M jest pierwszą marką modową, która podjęła współpracę z festiwalem Coachella w celu stworzenia linii odzieżowej. Sukces poprzedniej kolekcji był ogromny, dlatego w tym sezonie postanowiliśmy stworzyć jeszcze bogatszą ofertę. Kochamy Cochaellę, ponieważ uwielbiamy jej demokratycznego ducha i poczucie przynależności, które wywołuje. Festiwal Coachella wykorzystuje modę, aby wyrazić energię, a my również tego chcemy” – powiedziała Ross Lydon, która jest projektantką H&M.

  Kilka zdjęć z look booku:

  look1 look2

  Już sama sesja zachwyca. Sceneria jest dość oryginalna i nieprawdopodobna. Jeśli ktoś ma niedosyt, koniecznie musi zobaczyć tą reklamę:

  A teraz przyjrzyjmy się samej festiwalowej kolekcji..

  ciuchy1 ciuchy3

  Cała kolekcja jest bardzo kolorowa, idealnie pasująca do festiwalu Coachella. Druga koszulka przywodzi mi na myśl lato. Zainspirowało mnie to do stworzenia własnej koszulki ze zdjęciami z wakacji.. zobaczymy co z tego wyjdzie we wrześniu 🙂 
  Ciuchy są dostępne w przystępnych cenach, które zaczynają się już od 29.99zł, a kończą na 149.99zł
  Wszystkie ubrania znajdziecie już po kliknięciu tutaj.
  S.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.
  Required fields are marked *