Czy serum do włosów Halier Fortive działa?

  Cześć!

  Jeśli śledzicie mnie w social mediach to wiecie już, że jakiś czas temu otrzymałem od firmy Halier nowy produkt. Był nim pakiet dziesięciu ampułek serum Fortive. Miał on za zadanie wzmocnić i przyspieszyć porost włosów, chronić je przed wypadaniem oraz poprawić kondycję skóry głowy. Serum było używane przeze mnie zgodnie z zaleceniami producenta – trzy razy w tygodniu po umyciu włosów.

  Na pewno zastanawiacie się czy serum faktycznie działa i jak wpływa na kondycję naszych włosów. Z wpisu dowiecie się jak to było na moim przykładzie, ale zacznijmy od początku…

  Od pewnego czasu zauważyłem, że moje włosy są bardzo osłabione. Sądzę, że jest to skutek codziennego mycia głowy i używania pasty stylizującej. Z mojej głowy zaczęła wypadać ich coraz większa ilość. Zmartwiło mnie to więc zacząłem szukać w internecie rozwiązania. Po wielu poszukiwaniach natrafiłem na firmę Halier. Okazało się, że do swojej oferty sprzedażowej wprowadzili właśnie całkiem nowy produkt – serum Fortive z formułą Intense Growth Complex, który przetestowałem.

  Wiecie już w jakim stanie były moje włosy, a więc teraz mogę przejść do podzielenia się z Wami swoją opinią.

  Czy serum przyspiesza porost włosów?  Hmm.. od zawsze mam dość gęste włosy i nigdy nie narzekałem na szybkość ich rośnięcia. Mimo to zauważyłem, że faktycznie jest ich jeszcze więcej. Nie było ich o wiele więcej być może dlatego, że tak jak już wspomniałem mam gęste włosy. Sądzę, że efekt u osoby z rzadkimi włosami byłby bardziej zauważalny. Jeśli chodzi o odbudowę i wzmocnienie to z czystym sumieniem piszę, że moje włosy odzyskały dawny blask, są miękkie, przyjemne w dotyku oraz nie wypadają w takiej ilości jak przed stosowaniem specyfiku. Jestem zadowolony z efektu jaki uzyskałem. Cieszę się, że w ciągu 30 dni udało mi się odzyskać dawną kondycję włosów. Właśnie takiego produktu szukałem.

  Uwaga kochani! Jeśli jesteście zainteresowani tym lub innym produktem firmy Halier to mam dla Was specjalny kupon rabatowy. Po wpisaniu hasła: oksinciuk, otrzymacie zniżkę w wysokości -15% na cały koszyk. Spieszcie się, bo akcja trwa tylko do 15 sierpnia.

  S.

   

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.
  Required fields are marked *