ESKA MUSIC AWARDS &WARSAW TRIP

  26 sierpnia w moim rodzinnym mieście – Szczecinie odbyła się czwarty raz z rzędu gala Eska Music Awards. Tradycyjnie już udało mi się przy odrobinie szczęścia wygrać w konkursie w radio dwie wejściówki do strefy Golden Circle. W tym roku EMA wypadła lepiej, niż w ostatnich dwóch latach. Scena przypominała tą z największych gal w Ameryce. Występy były i lepsze i gorsze. Zdecydowanie w tej pierwszej grupie znaleźli się: Sylwia Grzeszczak, Margaret, Ewelina Lisowska, LP, Alan Walker, Jasmine Thompson. Poniżej prezentuję występ Margaret, która wystąpiła z utworem „Cool me down” oraz premierowo z nowym singlem „Elephant”.

  Dziś po godzinie 6:00 wróciłem do domu ze swoich ostatnich czterech dni wakacji – z Warszawy. Pojechałem ze swoją przyjaciółką, która nigdy nie była w stolicy, a przy okazji jest fotomodelką. Wykorzystaliśmy ten czas produktywnie. Wybraliśmy się na dwa zloty: Marty Bijan oraz Margaret, statystowaliśmy w serialu „O mnie się nie martw”. Co ciekawe miałem podwójną rolę – kucharza i klienta restauracji. Zwiedziliśmy też Stare Miasto, Taras Widokowy na trzydziestym piętrze Pałacu Kultury i Nauki oraz ZOO. W tym wirze zajęć znaleźliśmy jeszcze czas na sesję zdjęciową na bloga.

  kurtka

  Kurtka widoczna na powyższych zdjęciach powstała przy współpracy z firmą NOSH.ONE za którą bardzo dziękuję. Zawsze marzyło mi się żeby nagrywać wideo z wyjazdów, ale nigdy jakoś nie udało mi się tego zrealizować – do teraz. W sumie jak na pierwszy filmik jestem bardzo bardzo zadowolony, wyszło mi tak jak chciałem. Zapraszam do oglądania.

  S.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.
  Required fields are marked *