OXIDANE BASIC OD EPPRAM JUŻ W PRZESPRZEDAŻY!

  Dziś równo o godzinie 18:00 ruszyła przedsprzedaż nowej kolekcji ubrań marki EPPRAM. Jeśli jeszcze nie wiecie, to za firmą stoją: Maffashion (Julia Kuczyńska) oraz Lana Nguyen. Co ciekawe modelki oraz model, którzy wzięli udział w kampanii promocyjnej OXIDANE BASIC, zostali wybrani poprzez casting internetowy. Dziewczyny zorganizowały w social mediach konkurs i dali szansę swoim odbiorcom wziąć udział w sesji promującej nowe ubrania. Wśród szczęśliwców znaleźli się również tegoroczni uczestnicy programu Top Model – Agata Wiśniewska oraz Maksymilian Mazurek.

  W skład kolekcji wchodzą dresy. Na bluzach znalazły się znane już printy, ponieważ były one wykorzystane również na T-shirtach. Grafikę wykonała Ania Augustynowicz. Pojawiły się również zupełnie nowe wzory oraz ciekawe kolory. Ceny rozpoczynają się od 229zł za spodnie oraz 269zł za bluzę.

  Jeśli chodzi o mnie to uważam, za plus, że ubrania te mogą nosić zarówno kobiety jak i mężczyźni. Sam posiadam bluzę Sunset od EPPRAM i jestem z niej szczerze zadowolony. Skład jest bardzo dobry, materiał się nie kulkuje, nadruk nie spiera. Po pół roku na bluzie nie widać żadnych śladów użytkowania za co WIELKI plus! Myślę, że z kolekcji OXIDANE BASIC skuszę się na bluzę z galaktycznym nadrukiem, tylko się jeszcze zastanawiam czy wybrać wersję różową czy czarną. Podoba mi się również, że do sesji wybrani nie zostali wybrani profesjonalni modele, a ludzie, którzy pokazują, że te ubrania są dla wszystkich. Nie ważne ile masz lat, nie ważne ile ważysz, nie ważne jakiej płci jesteś – w EPPRAM znajdziesz coś dla siebie 🙂

  Poniżej prezentuję zdjęcia z kampanii. Koniecznie dajcie znać co podoba się Wam najbardziej.

  Zapraszam również do obejrzenia mojego filmu, gdzie robię unboxing bluzy Sunset oraz przeprowadzam wywiad z Maffashion, która opowiedziała co nieco o swojej marce.

  S.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.
  Required fields are marked *