CHRISTMAS IS COMING

  Kolejny rok powoli mija. Jejku, jak ten czas szybko leci. Tradycyjnie już w moim życiu nadeszła pora na przemyślenia i podsumowania. Powiem Wam, że ten rok był dla mnie bardzo dobry. Wziąłem udział w sesji zdjęciowej do gazety, udało mi się zrealizować video relacje z wyjazdów na kanale youtube, dostałem zaproszenia na fashion weeki: w Łodzi, Szczecinie i Warszawie. Więcej nie wymieniam bo wyjdzie, że się przechwalam haha.

  W tym roku, aby obudzić w sobie świątecznego ducha, wybrałem się na jarmark świąteczny do Berlina. Ponownie przyglądałem się pięknie zdobionym stoiskom z kolorowymi pysznościami, ogromnym choinkom, światełkom. Pierwszy raz jadłem gorące kasztany – nie polecam. Jak dla mnie smakują jak groch, strata pieniędzy. Odwiedziłem również Primark, który bardzo szybko próbowałem opuścić. Zajęło mi to ok. 30 minut. Ilość osób jaka się tam znajdowała była większa, niż na wyprzedażach w Lidlu czy premierze ubrań od Balmain w sieci H&M.

  Kilka dni temu wraz z Kamilem stworzyliśmy świąteczną sesję. Dodatkowo jedno ze zdjęć wykorzystałem w nowym szablonie, który obecnie widnieje na moim blogu. Zapraszam do przeglądania.

  swieta2swieta4swieta1swieta3nowe

  SWETER: Zalando / Pier One | ZEGAR: Daniel Wellington – Classic Canterbury

   

  Poniżej prezentuję zlepek moich ostatnich wyjazdów. Pod koniec listopada wybrałem się na weekend andrzejkowy do SPA w Pobierowie, w kolejny byłem już w Warszawie, a jeszcze w kolejny w Berlinie. Sprawdzajcie relacje i dajcie znać jak Wam się podoba.
   

  S.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.
  Required fields are marked *