3 DNI W TRÓJMIEŚCIE

  Wczoraj wróciłem z mojego weekendu w Trójmieście. Pojechałem tam z myślą o Polsat SuperHit Festiwal, który rozpoczął się 25 maja. Wydarzenie odbyło się w Operze Leśnej w Sopocie. W piątek na scenie pojawili się między innymi: Doda, Maryla Rodowicz, Ewelina Lisowska, Cleo. Tego dnia miał miejsce również jubileusz Sylwii Grzeszczak, która na scenie zadebiutowała 10 lat temu! Zaśpiewała na scenie swoje największe hity oraz premierowo najnowszy singiel „Dobre Myśli” w duecie z Liberem.

  Na kolejne dwa dni nie miałem planu, a właściwie miałem spędzić je głównie na plaży. Jak się okazało w sobotę w Wejherowie (ok. 50 min od Gdańska), miała wystąpić Margaret. Wpadliśmy na pomysł, żeby pojechać na koncert. Bardzo mi się podobało! Jeśli miałbym powiedzieć które wydarzenie bardziej mi się podobało – Festiwal w Sopocie czy koncert Margaret, to wybrałbym ten drugi. Męczyło mnie, że wszystko w Sopocie było wyreżyserowane, że 10 min przed anteną i w trakcie telewizyjnych przerw mówiono nam co mamy robić i ćwiczono to. Również wiele ludzi, którzy przyszli na Festiwal bardzo działali mi na nerwy. Mam wrażenie, że nie przyszli oni tam posłuchać muzyki, lecz po prostu napić się alkoholu i porozmawiać ze znajomymi. Bardzo mnie to rozpraszało i przeszkadzało.

  Ale nie będę Wam tutaj narzekał, ponieważ cały wyjazd był bardzo udany. Pogoda była prawie idealna (raz się zerwała potężna burza przez którą wróciliśmy do naszego hotelu o godiznie 2:00). Poniżej prezentuję mój nowy odcinek, a pod nim kilka fotek!

  Zapraszam do subskrybcji kanału oraz łapkowania najnowszego filmu!

  S.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.
  Required fields are marked *